Om oss

Trondheim Pride Arrangeres I år for 25 gang! Tilbake i 1997 startet vi her i byen med vår første markering og ikke minst feiring. I løpet av de siste 25 år har vi gått under mange forskjellige navn, men med et felles mål om å arrangere sosiale sammenkomster, debatter, markeringer og fester for å feire den skeive kulturen i Trondheim og Trøndelag.

Trondheim Pride er satt sammen av frivillige og er en underorganisasjon av Fri Trøndelag. Sammen har vi et felles mål om å vise at Trondheim og Trøndelag er et inkluderende, åpent og mangfoldigsted for folk å leve og vokse opp. I år feier vi jubileum på 25 år, i etterkant av to år preget med nedstigninger og innskrenkinger i forbindelse med Covid-19. Vi håper i år at dere er med på en ordentlig markering her i Trondheim igjen i september! Det blir parade, spennende arrangementer, workshops, debatter og ikke minst god stemning!

Pride Styret

Ta kontakt med oss i styret

Eivind Rindal

leder

Leder@trondheimpride.no
+47 99 48 18 32
Pronomen: Han / Hen

Anniken Neergaard

Økonomiansvarlig

Okonomi@trondheimpride.no
+47 99 23 03 52
Pronomen: Hun / Hen

Strisha F. Kvål

Nestleder / Frivilligansvarlig

Siv Stendahl

Paradeansvarlig

Parade@trondheimpride.no
+47 99 00 65 33
Pronomen: Hun

Andreas Heimstad

Kommunikasjonsansvarlig

Kommunikasjon@trondheimpride.no
+47 99 34 56 43
Pronomen: Han

Ronja Storvik

Sponsoransvarlig

Alex Wille

Lavterksel

Lavterskel@trondheimpride.no
+47 48 38 53 78
Pronomen: Hen

Aaron Stykket

(Solan)
Fagansvarlig

Fag@trondheimpride.no
+47 99 09 31 55
Pronomen: Hen / De

Snorre Sletten

Kulturansvarlig

Kultur@trondheimpride.no
+47 96 88 39 90
Pronomen: Hen

Eliott Green

Kunstansvarlig

Kunst@trondheimpride.no
+47 97 18 07 76
Pronomen: De / Dem