Om oss

Trondheim Pride arrangeres I år for 24 gang. Vi startet tilbake som en liten Pride i 1997, men har siden den gang vokst oss til å bli en av de større i Norge. Hvert år arrangeres det sosiale sammenkomster, debatter, markeringer, fester for å feire den skeive kulturen i Trondheim, men også i Trøndelag.

Trondheim Pride er satt sammen av frivillige og er en underorganisasjon av Fri Trøndelag. Sammen har vi et felles mål om å vise at Trondheim og hele Trøndelag er et inkluderende, åpent og mangfoldig sted. I år er vi rammet av Corona, dermed blir det ikke en fullverdig pride i år. Men frykt ikke, det blir arrangement, konserter, markeringer og en form for parade. Vi håper dere vil være med å feire sammen med oss i September 2021!

Pride Styret

Ta kontakt med oss i styret

Ina Hauk

leder

Leder@trondheimpride.no
+47 98 03 62 80

Eirin Flaten

Nestleder

Elin Johnsen

Økonomiansvarlig

Andreas B. Heimstad

Kommunikasjonsansvarlig

Siv Stendahl

Parade

Parade@trondheimpride.no
+47 99 00 65 33

Camilla Sky

Event

Event@trondheimpride.no
+47 99 36 12 11

Guri Simone Øveraas

Kultur

Kultur@trondheimpride.no
+47 47 38 85 20

Alexander Wille

Frivilligansvarlig

Frivillig@trondheimpride.no
+47 48 38 53 78

Therese S. Mathisen

Pride House

Ronja Storvik

Partneransvarlig

Eivind Rindal

Synlighetsansvarlig

Synlighet@trondheimpride.no
+47 99 48 18 32

Vil du også være med på
å lage Trondheim Pride?

Trondheim Pride drives på frivillig basis og vi håper
at DU vil være med til å skape årets festival!